خدمات آرانکو

/خدمات آرانکو
خدمات آرانکو2019-09-01T20:32:04+04:30

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن هاست. هنگامی که طراحی یک سایت بر مبنای اصول فنی و طراحی انجام شود علاوه بر جذب دائمی مشتری میتواند به بزرگترین مکان برای جذب مشتری شما تبدیل شود.

صاحبان کسب و کار آگاه هستند که روز به روز به استفاده کنندگان از اینترنت اضافه می شود. اکنون بزرگترین فروشگاه ها و مشاغل هم روی به کسب و کار آنلاین آورده اند. همچنین با توجه به هزینه های بسیار بالا فروشگاه های فیزیکی (هزینه اجاره محل کار، هزینه قبض های خدماتی، هزینه پرسنل و …) بهترین انتخاب برای دوستانی که میخواهند کسب و کاری را شروع کنند، سفارش طراحی سایتی زیبا، بهینه و مهندسی شده می باشد.

طراحی سایت
طراحی وب سایت
سئو سایت

سئو سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

سئو بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می باشد. فراموش نکنید که گوگل بهترین، حرفه ای ترین و معتبرترین بازاریاب جهان است.  طبیعتا اگر وب سایت کسب و کار تان با کلمات مهم در صفحه اول گوگل ظاهر شود در درآمدتان تحولی عظیم شکل میگیرد.

بهینه سازی سایت برای کاربران

به یاد داشته باشیم علاوه بر بهینه سازی وب سایت از نظر موتورهای جست و جو وب سایت باید برای کاربران هم بهینه باشد. هدف اصلی گوگل این است که مانند یک انسان رفتار کند و رفتار تمام کاربرانی که به وب سایت ما می آیند را تجزیه میکند. پس محتوی و رابط کاربری وب سایت از مهمترین فاکتور های سئو می باشند.

مقالات سئو

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

انگیزه بالا، یادگیری صحیح، صبر و پشتکار زیاد

سه مورد بالا مهمترین عوامل در راه اندازی کسب و کار آنلاین موفق می باشد. در کسب و کار اینترنتی موضوع بسیار مهم باید فرق توهم و واقعیت را بدانیم. سعی کنیم راه و روش صحیح راه اندازی کسب و کار اینترنتی را فرا بگیریم تا زمان خود را به سادگی و برای مدت زیاد از دست ندهیم.

مقالات کسب و کار آنلاین
کسب و کار آنلاین